Legia MTB Maraton - edycja 2 - Kuchary Królewskie dn. 2020-06-27
Kategoria:
DYSTANS GIGA - PANOWIE
MSC MSC KAT. NR KOD UCI KAT. NAZWISKO I IMIĘ KLUB ŚR. PRĘDK. CZAS PKT
1 1 900 GM1 JAKUBOWSKI DOMINIK MAZOWSZE TERESIN KOŁO-KOŁA MORECYCLING 31.2 02:03:14.5 500.00
2 1 836 GM2 KUCZYŃSKI ADRIAN KK CATENA WYSZKÓW 31.2 02:03:15.92 499.93
3 2 804 GM2 GIRAU GABRIEL KAROMET TEAM 29.8 02:08:39.37 478.95
4 1 846 GM3 LANGE MARCIN T4B BIKE TEAM 29.8 02:08:40.3 478.89
5 3 828 GM2 BUDNY ŁUKASZ STAJNIA ROWEROWA - INTERCARS TEAM 29.8 02:08:41.08 478.82
6 4 803 GM2 DĄBKOWSKI WOJCIECH LOGWIN POLAND 29.8 02:08:41.13 478.82
7 5 848 GM2 PIETRZAK MACIEJ DITTA - SERIA MTB TIME 29.8 02:08:42.22 478.76
8 1 813 GM4 PECIAKOWSKI ROBERT PEK-MONT EKIPA MTB 29.0 02:12:18.29 465.73
9 2 815 GM3 KOZŁOWSKI CEZARY PEK-MONT EKIPA MTB 28.4 02:15:05.16 456.14
10 3 809 GM3 ZUREL MICHAŁ CYKLIŚCI RYPIN 28.4 02:15:07.2 456.03
11 4 837 GM3 KOKORYK MICHAŁ ULKS JÓZEFINA 28.4 02:15:07.56 456.03
12 1 835 GM5 KORYTKOWSKI ROBERT KK CATENA WYSZKÓW 28.4 02:15:14.15 455.63
13 6 831 GM2 KMITA ROBERT AGR PŁOŃSK 26.8 02:23:16.34 430.08
14 5 827 GM3 KAWALEC MARCIN 25.4 02:31:14 407.43
15 6 975 GM3 UCZKIEWICZ JAREK KAMYK RADZYMIN MTB TEAM 25.2 02:32:15 404.71
16 2 845 GM4 BUDZIŁO ADAM PTT DELTA 25.1 02:33:14 402.11
17 3 847 GM4 GOS GRZEGORZ 24.9 02:34:10 399.68
18 7 801 GM3 GULBIERZ SZYMON T-MOBILE SPORT TEAM 24.8 02:35:09 397.14
19 7 840 GM2 OGDOWSKI JULIUSZ AECOM MTB TEAM 23.2 02:45:10 373.06
20 2 832 GM5 MARCINIAK KRZYSZTOF ABSOLUTE BIKES 23.2 02:45:20 372.68
DNF DNF 777 GM3 GLISZCZYŃSKI MICHAŁ RAMĘ NA RAMIĘ - DNF DNF
DNF DNF 810 GM4 JATELNICKI OLGIERD - DNF DNF
DYSTANS MEGA - PANIE
MSC MSC KAT. NR KOD UCI KAT. NAZWISKO I IMIĘ KLUB ŚR. PRĘDK. CZAS PKT
1 1 101 KM2 URBAN ANNA VW 29.0 01:06:07.85 400.00
2 2 107 KM2 KNAPCZYK MAŁGORZATA NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 25.6 01:14:59.89 352.70
3 3 22 KM2 WARCZYK DOROTA LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI 25.6 01:15:06.42 352.15
4 1 105 KM1 DYKALSKA MARTYNA CYKLISCI RYPIN 24.9 01:17:06.39 343.02
5 4 50 KM2 LESIAK KATARZYNA TS MERAN 24.4 01:18:41.68 336.12
6 2 58 KM1 PIETRASIK ELŻBIETA GEODETIC TEAM 22.4 01:25:53.61 307.94
7 5 119 KM2 KWIATKOWSKA-SIOCH EDYTA PLAY 22.3 01:25:55.66 307.82
8 3 65 KM1 TROJANOWSKA MONIKA K.K. LEGIA 1928 22.0 01:27:20.04 302.82
9 6 55 KM2 KOSTKA PATRYCJA ULKS JÓZEFINA 20.0 01:36:14.42 214.09
DNF DNF 112 KM1 PAKULSKA KATARZYNA ADALIGHT TEAM - DNF DNF
DYSTANS MEGA - PANOWIE
MSC MSC KAT. NR KOD UCI KAT. NAZWISKO I IMIĘ KLUB ŚR. PRĘDK. CZAS PKT
1 1 114 MM2 MRÓZ ŁUKASZ KK CATENA WYSZKÓW 31.6 01:00:46 400.00
2 1 997 MM1 TRACZYK DAMIAN 31.6 01:00:46.65 400.00
3 2 66 MM2 RESZKE MARCIN BRAZZERS 31.6 01:00:46.95 400.00
4 3 113 MM2 WOJTKOWSKI ADAM KK CETENA WYSZKÓW 31.6 01:00:47.21 399.89
5 1 73 MM3 KNAPCZYK PIOTR PZU SPORT TEAM 31.6 01:00:47.22 399.89
6 1 9 MM4 KOŚCIELNY PAWEŁ K.K. LEGIA 1928 31.6 01:00:47.42 399.89
7 2 34 MM4 BALCERZAK PAWEŁ V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI 31.6 01:00:49.33 399.67
8 4 26 MM2 BEJM BARTOSZ BEJMTEAM GO INVEST 31.6 01:00:50.65 399.56
9 5 106 MM2 GĘSICKI REMIGIUSZ SISU-OWB ROWERTOUR.COM 31.5 01:00:54.89 399.12
10 3 115 MM4 GEMUS ROBERT TME - TIM 30.4 01:03:12.03 384.60
11 2 110 MM1 BITTNER SEBASTIAN 30.4 01:03:12.21 384.60
12 2 19 MM3 ABRAMCZYK PAWEŁ KK CATENA WYSZKÓW 30.4 01:03:12.3 384.60
13 6 43 MM2 ŁUCZKIEWICZ KAMIL ISOVER MTB TEAM LUBLIN 30.4 01:03:12.5 384.60
14 4 54 MM4 KOWALSKI IRENEUSZ INTER CARS SONIC BIKE TEAM 30.4 01:03:12.56 384.60
15 3 93 MM3 GRZĄDKA PRZEMYSŁAW PZU SPORT TEAM 30.4 01:03:12.94 384.60
16 4 70 MM3 ROMANOWSKI KAROL K.K. LEGIA 1928 30.4 01:03:13.57 384.50
17 5 29 MM4 CZACHOR PIOTR ISOVER MTB TEAM LUBLIN 30.4 01:03:14.1 384.40
18 3 87 MM1 GÓRSKI KRYSTIAN STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM 29.1 01:06:00.2 368.28
19 4 108 MM1 BODENSZAC KACPER CYKLIŚCI RYPIN 29.1 01:06:00.87 368.28
20 5 67 MM3 DUDEK RAFAŁ K.K. LEGIA 1928 29.1 01:06:02.36 368.10
21 7 121 MM2 JASIŃSKI MARCIN LOCO-ONTHEWAY.PL 29.1 01:06:03.26 368.00
22 6 75 MM3 WACHOCKI BARTOSZ 29.1 01:06:05.41 367.82
23 8 117 MM2 WASĄŻNIK MARCIN AGR PŁOŃSK 29.0 01:06:06.24 367.73
24 7 97 MM3 WYCZÓŁKOWSKI ŁUKASZ 29.0 01:06:06.25 367.73
25 9 64 MM2 GAWLIK ŁUKASZ ULKS JÓZEFINA 28.9 01:06:27.21 365.79
26 8 92 MM3 NOGAL JAKUB AECOM MTB TEAM 28.0 01:08:31.32 354.76
27 6 59 MM4 TOTA KRZYSZTOF FUCHS CORPORATION-ELEKTRAOIL 28.0 01:08:31.91 354.76
28 5 100 MM1 LEWANDOWSKI KAMIL SKLEPBICYKL.PL-PERFECTSOURCE 28.0 01:08:33.13 354.58
29 9 120 MM3 SIOCH RADOSŁAW PZU SPORT TEAM 28.0 01:08:33.46 354.58
30 7 102 MM4 SZTYLKA RAFAŁ IGT MTB TEAM 28.0 01:08:33.67 354.58
31 10 57 MM3 BAKUŁA MAREK GEODETIC TEAM 28.0 01:08:35.68 354.41
32 11 94 MM3 MACIAS MARCIN AECOM MTB TEAM 27.0 01:11:13.84 341.31
33 12 118 MM3 KOMÓR PIOTR STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM 26.1 01:13:36.37 330.25
34 13 47 MM3 KOLOŃSKI ARKADIUSZ RB RIDERS 25.6 01:14:58.56 324.23
35 1 23 MM6 SIENKIEWICZ ZBIGNIEW HERON WIELISZEW 25.6 01:15:02.31 323.94
36 14 122 MM3 SAWICKI PIOTR 25.6 01:15:04.34 323.80
37 2 52 MM6 STANASZEK TADEUSZ SUPER DROP BIKE TEAM 25.6 01:15:05.56 323.73
38 6 86 MM1 SKWAREK BARTOSZ INTER CARS SONIC BIKE TEAM 25.0 01:16:54.03 316.08
39 7 123 MM1 WRÓBLEWSKI PAWEŁ INTER CARS SONIC BIKE TEAM 25.0 01:16:54.18 316.08
40 10 41 MM2 SZCZYGŁO BARTEK ULKS JÓZEFINA 25.0 01:16:55.4 316.01
41 8 13 MM4 RYBAK ROBERT ULKS JÓZEFINA 24.9 01:17:01.6 315.60
42 3 18 MM6 KACZOROWSKI ALEKSANDER WIELISZEW HERON TEAM 24.9 01:17:03.98 315.47
43 11 116 MM2 LEŚNIARA MATEUSZ WKRA SOCHOCIN 24.9 01:17:04.24 315.40
44 15 109 MM3 SKOTNICKI PIOTR 24.9 01:17:10.33 314.99
45 16 51 MM3 LESIAK DANIEL TS MERAN 24.5 01:18:28.15 309.77
46 9 68 MM4 KUROSAD-KURASIEWICZ WOJCIECH 24.4 01:18:37.61 309.18
47 8 62 MM1 BANASIEWICZ MARCIN ULKS JÓZEFINA 23.3 01:22:26.9 294.86
48 12 40 MM2 VADIĆ PATRYK ULKS JÓZEFINA 22.6 01:24:54.39 286.30
49 10 125 MM4 JANIAK MARIUSZ STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM 22.0 01:27:27.7 277.95
50 11 104 MM4 KĘPKA SŁAWOMIR STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM 21.6 01:28:56.17 273.31
51 4 103 MM6 GRAMANN ANDRZEJ WIELISZEW HERON TEAM 21.3 01:30:17.18 269.23
52 17 42 MM3 RUTKOWSKI KRZYSZTOF WWW.DOLINAWKRY.PL 20.9 01:31:51.46 264.63
53 1 61 MM5 DZIUBAK WOJCIECH ULKS JÓZEFINA 19.9 01:36:42.33 251.36
54 13 124 MM2 KRAWCZYŃSKI BARTŁOMIEJ ULKS JÓZEFINA 18.5 01:43:43.73 234.36
DYSTANS MINI - PANIE
MSC MSC KAT. NR KOD UCI KAT. NAZWISKO I IMIĘ KLUB ŚR. PRĘDK. CZAS PKT
1 1 486 LK2 GRUSZEWSKA ZUZANNA 22.8 00:21:05.71 100.00
2 2 496 LK2 SZYMAŃSKA AMELIA CYKLIŚCI RYPIN 22.6 00:21:12.25 99.45
3 3 466 LK2 WAŚNIEWSKA OLGA K.S. SOKÓŁ SEROCK 19.3 00:24:55.35 84.62
4 1 464 LK1 KALECIŃSKA OLGA MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 15.9 00:30:16.07 69.66
5 2 483 LK1 NYGA SANDRA K.S. SOKÓŁ SEROCK 14.9 00:32:12.18 65.48
6 4 517 LK2 PITUS OLIWIA KS SOKÓŁ SEROCK 14.2 00:33:50.65 62.32
7 1 472 MK RUTKOWSKA MALGORZATA WWW.DOLINAWKRY.PL 13.2 00:36:16.99 58.13
8 5 488 LK2 MARCINEK NATALIA 11.5 00:41:48.57 50.44
DYSTANS MINI - PANOWIE
MSC MSC KAT. NR KOD UCI KAT. NAZWISKO I IMIĘ KLUB ŚR. PRĘDK. CZAS PKT
1 1 500 LM3 WĘGRZYN FRYDERYK V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI 27.6 00:17:22.45 100.00
2 2 485 LM3 GRUSZEWSKI HADRIAN 27.6 00:17:23.75 99.90
3 3 450 LM3 BARAŃSKI OSKAR KK LEGIA 1928 24.9 00:19:15.61 90.22
4 1 521 MM SADURA MAKSYMILIAN UKS MDK TYTAN RADOM 24.8 00:19:23.4 89.60
5 1 489 LM2 HOFMAN IGOR KOMOBIE SCOTT 24.6 00:19:31.9 88.98
6 4 519 LM3 CHACHUŁA IGNACY LKK START TOMASZÓW MAZ 24.3 00:19:44.53 88.01
7 2 525 MM GŁOWACKI ADAM 23.5 00:20:23.07 85.20
8 3 492 MM KOWALSKI MARIUSZ 22.6 00:21:16.38 81.66
9 2 493 LM2 USZYŃSKI KORNELIUSZ STAJNIA ROWEROWA INTECARS TEAM 22.2 00:21:36.47 80.40
10 3 494 LM2 JANIAK FRANCISZEK STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM 21.9 00:21:54.03 79.30
11 4 495 LM2 DUROWICZ OLGIERD STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM 21.6 00:22:11.15 78.29
12 5 497 LM3 KOMÓR JULIAN STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM 21.0 00:22:54.06 75.84
13 5 498 LM2 KOMÓR ANTONI STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM 20.6 00:23:21.65 74.38
14 6 505 LM2 MAJEWSKI JULIUSZ STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM 20.3 00:23:36.1 73.59
15 7 513 LM2 KĘPKA KAMIL STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM 20.3 00:23:37.45 73.54
16 4 522 MM FILIPOWSKI PAWEŁ PIASECZNO 19.4 00:24:42.18 70.31
17 8 463 LM2 KOKORYK FILIP ULKS JÓZEFINA 19.4 00:24:45.91 70.17
18 9 477 LM2 RYBICKI OLIWIER SOKÓŁ SEROCK 19.3 00:24:49.25 69.98
19 5 509 MM ORLIK PAWEŁ PIASECZNO 18.6 00:25:46.51 67.40
20 6 484 MM GRUSZEWSKI SEBASTIAN 17.1 00:28:01.23 61.99
21 1 504 LM1 GĄSIOROWSKI BARTOSZ 16.9 00:28:24.86 61.15
22 2 468 LM1 ŚWIERKOT RAFAŁ K.S. SOKÓŁ SEROCK 15.7 00:30:37.85 56.72
23 3 518 LM1 PASIK PIOTR K.S. SOKÓŁ SEROCK 14.4 00:33:26.13 51.94
24 4 467 LM1 WAŚNIEWSKI FILIP K.S. SOKÓŁ SEROCK 11.7 00:40:53.39 42.48
25 7 487 MM MARCINEK KRZYSZTOF PZU SPORTTEAM 11.5 00:41:50.89 41.51