Legia MTB Maraton - Edycja 6 - Magdalenka dn. 2019-06-08
Kategoria:
DYSTANS GIGA - PANOWIE
MSC MSC KAT. NR KOD UCI KAT. NAZWISKO I IMIĘ KLUB ŚR. PRĘDK. CZAS PKT
1 1 728 GM4 SZTURNOGA SYLWESTER NIEWIADÓW - BORO 26.8 02:03:16.83 500.00
2 1 720 GM2 PIĘTA PAWEŁ RAFAKO ORBEA MTB TEAM 26.5 02:04:43.75 494.19
3 2 726 GM2 KACZMARSKI ARTUR DTS-METAMORFOZA CIAŁA 26.4 02:04:50.96 493.72
4 1 733 GM3 CYGAN SZYMON KK CYKLON WARSZAWA 26.3 02:05:22.87 491.62
5 2 702 GM4 TRAWKOWSKI PAWEŁ BIKE SALON TEAM 25.1 02:11:34.53 468.46
6 2 737 GM3 MROWIEC KAMIL BIKE SALON TEAM 25.1 02:11:38.03 468.22
7 3 777 GM3 ZALEWSKI ROBERT BOKSERSKAUTOSERWIS TEAM 24.4 02:15:26.94 455.08
8 3 731 GM2 RÓZGA GRZEGORZ POLSKI KLUB MTB 23.5 02:20:23.51 439.04
9 4 716 GM3 SZYMAŃSKI HUBERT 23.0 02:23:21.28 429.95
10 3 729 GM4 WRZESIEŃ ROBERT NIEWIADOW BORO 22.9 02:23:57.17 428.16
11 5 975 GM3 UCZKIEWICZ JAREK KAMYK RZADZYMIN MTB TEAM 22.0 02:30:06.32 410.62
12 4 727 GM4 PIOTROWSKI RAFAŁ MYBIKE.PL 21.3 02:34:36.6 398.66
13 6 23 GM3 ŻOŁĘDOWSKI JACEK NASZ BIKE TEAM 21.0 02:37:07.81 392.28
14 4 707 GM2 OGDOWSKI JULIUSZ AECOM MTB TEAM 19.4 02:50:13.67 362.09
15 1 734 GM5 LIPOWIECKI BOGUSŁAW COMPAS BIKE TIME 18.7 02:56:17.93 349.63
16 7 732 GM3 TAŃSKI BARTOSZ GREEN VIEW NATURE 13.8 03:58:41 226.12
DYSTANS MEGA - PANIE
MSC MSC KAT. NR KOD UCI KAT. NAZWISKO I IMIĘ KLUB ŚR. PRĘDK. CZAS PKT
1 1 452 KM2 CZAJKOWSKA DOROTA KLUB SPORTOWY TĘCZA 23.6 01:24:04.66 400.00
2 2 322 KM2 WARCZYK DOROTA LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI 22.3 01:28:40.13 379.25
3 3 350 KM2 SARBIŃSKA-KŁOS MARTA ROZPĘDZENI 20.0 01:39:06.83 339.32
4 4 472 KM2 LICHOCKA AGATA 17.7 01:51:42.33 301.04
5 5 370 KM2 KWIATKOWSKA - SIOCH EDYTA NIEZRZESZONA 16.4 02:00:29.15 279.10
6 1 470 KM1 SITKOWSKA MARIA 12.2 02:42:18.13 207.19
DNF DNF 344 KM1 RÓŻYCKA KATARZYNA BIKE SALON TEAM - DNF DNF
DNF DNF 468 KM1 MARCINIAK ALEKSANDRA - DNF DNF
DNF DNF 467 KM2 LIPOWIECKA EWA COMPAS BIKE TEAM - DNF DNF
DYSTANS MEGA - PANOWIE
MSC MSC KAT. NR KOD UCI KAT. NAZWISKO I IMIĘ KLUB ŚR. PRĘDK. CZAS PKT
1 1 462 MM2 CHMIELEWSKI PATRYK LANG LION 28.9 01:08:37.6 400.00
2 1 9 MM4 KOŚCIELNY PAWEŁ LEGIA SUNRACE TEAM 28.9 01:08:37.82 400.00
3 1 353 MM3 KALLAS ARKADIUSZ KALLAS 27.3 01:12:29.43 378.66
4 2 466 MM3 PIETRZAK ANDRZEJ JAKOOBCYCLES BKK TEAM 27.3 01:12:37.14 377.97
5 2 455 MM4 PECIAKOWSKI ROBERT PEK-MONT EKIPA MTB 27.2 01:12:48.42 377.01
6 3 360 MM4 KOWALSKI IRENEUSZ STAJNIA ROWEROWA 27.2 01:12:54.29 376.50
7 3 312 MM3 STANIEWSKI MICHAŁ AIRBIKE 27.0 01:13:24.73 373.93
8 4 477 MM3 CHOJNACKI ARTUR 26.4 01:15:01.4 365.87
9 2 459 MM2 LEŚNIEWSKI PIOTR 26.3 01:15:19.96 364.42
10 5 79 MM3 GLISZCZYŃSKI MICHAŁ VELMAR VIRIDIAN POLSKA TEAM 25.8 01:16:46.19 357.53
11 3 428 MM2 DOMAŃSKI RAFAŁ DOMPOL DOMY DREWNIANE 25.8 01:16:51.84 357.15
12 4 433 MM4 PERL BOGDAN LEGIA SUNRACE TEAM 25.7 01:17:01.91 356.37
13 6 355 MM3 SOBKOWIAK JAN IGT MTB TEAM 25.6 01:17:25.38 354.53
14 4 354 MM2 WYSZOGRODZKI PRZEMYSŁAW NIEZRZESZONY 25.0 01:19:03.8 347.21
15 5 377 MM2 NOGAL JAKUB AECOM MTB TEAM 24.9 01:19:36.01 344.81
16 5 379 MM4 SIEJKA TOMASZ WARBUD WARTO BUDOWAĆ 24.7 01:20:13.96 342.16
17 7 329 MM3 KOKORYK MICHAŁ ULKS JÓZEFINA 24.7 01:20:15.41 342.01
18 8 457 MM3 RYCHTER MACIEJ WŚCIEKŁE IMADŁO 24.6 01:20:32.97 340.81
19 9 362 MM3 DUDEK RAFAŁ LEGIA SUNRACE TEAM 24.6 01:20:33.47 340.74
20 6 328 MM2 GAWLIK ŁUKASZ ULKS JÓZEFINA 24.4 01:21:15.14 337.81
21 10 404 MM3 LESIAK DANIEL TS MERAN 24.2 01:21:39.83 336.15
22 11 102 MM3 SZTYLKA RAFAŁ IGT MTB TEAM 24.2 01:21:43.57 335.88
23 12 371 MM3 SIOCH RADOSŁAW PZU SPORT TEAM 24.2 01:21:45.65 335.74
24 13 414 MM3 WYCZÓŁKOWSKI ŁUKASZ 24.2 01:21:55.93 335.06
25 14 317 MM3 NOWAKOWSKI RAFAŁ 24.2 01:21:58.98 334.85
26 15 473 MM3 KAWALEC MARCIN 24.1 01:22:08.12 334.17
27 7 420 MM2 KUCHARSKI ŁUKASZ RAWA MAZOWIECKA 24.1 01:22:09.77 334.10
28 1 357 MM5 SOMOW DARIUSZ IGT MTB TEAM 24.0 01:22:22.33 333.23
29 16 384 MM3 MAZUREK MICHAŁ LEGIA SUNRACE TEAM 23.8 01:23:20.84 329.36
30 8 391 MM2 KOLIBOWSKI KRZYSZTOF 23.8 01:23:21.05 329.29
31 6 436 MM4 LANG NORBERT ULKS JÓZEFINA 23.6 01:23:57.56 326.94
32 17 331 MM3 GRABOWSKI PAWEŁ MCP BIKE TEAM 23.2 01:25:13.59 322.08
33 7 475 MM4 PODĘBSKI DARIUSZ LIRENE BIKE TEAM 23.2 01:25:14.51 322.02
34 18 345 MM3 KOWALCZYK PAWEŁ UKS MDK TYTAN RADOM 23.2 01:25:23.82 321.45
35 2 307 MM5 KOŹMIŃSKI DARIUSZ 22.8 01:26:40.37 316.69
36 19 366 MM3 ROZBICKI PIOTR 22.8 01:26:54.48 315.84
37 8 463 MM4 WOLAK ARTUR BANK PEKAO TEAM 22.3 01:28:42.14 309.43
38 1 361 MM6 STANASZEK TADEUSZ STAJNIA ROWEROWA 22.3 01:28:57.69 308.56
39 9 374 MM2 ZDUŃCZYK SZYMON AECOM MTB TEAM 22.0 01:30:02.36 304.85
40 9 347 MM4 MARCINKOWSKI MACIEJ MTB SUWAŁKI 21.9 01:30:13.99 304.23
41 10 570 MM4 MUSZYŃSKI PIOTR NIEZRZESZONY 21.6 01:31:32.19 299.85
42 20 417 MM3 ZYGMUNTOWICZ TOMASZ 21.3 01:32:45.61 295.92
43 21 451 MM3 CZAJKOWSKI MARIUSZ KLUB SPORTOWY TĘCZA 21.3 01:33:09.21 294.65
44 22 330 MM3 ŁAGOWSKI JACEK INTERCARS SONIC BIKE TEAM 21.2 01:33:30.59 293.55
45 23 399 MM3 BIEGAJ PAWEŁ 21.0 01:34:25.82 290.70
46 11 323 MM4 KUROSAD-KURASIEWICZ WOJCIECH 20.9 01:34:31.02 290.39
47 3 316 MM5 DZIUBAK WOJCIECH ULKS JÓZEFINA 20.1 01:38:25.96 278.88
48 24 349 MM3 KŁOS ADAM ROZPĘDZENI 20.0 01:39:09.05 276.82
49 25 304 MM3 RYBAK ROBERT 19.9 01:39:21.35 276.26
50 12 476 MM4 KŁOSZEWSKI ARTUR PZU SPORT TEAM 19.9 01:39:22 276.22
51 13 456 MM4 MAŃKOWSKI BOGDAN NIEZRZESZONY 19.5 01:41:29.53 270.45
52 26 464 MM3 MRÓZ KRZYSZTOF HARD BIKE TĘCZA TĘCZYNEK 18.7 01:45:39.92 259.79
53 1 306 MM1 BANASIEWICZ MARCIN ULKS JÓZEFINA 18.4 01:47:28.32 255.40
54 27 315 MM3 MURAWSKI FILIP MONDI MTB TEAM 18.3 01:48:27.38 253.08
55 4 460 MM5 BALŚ ANDRZEJ 17.5 01:53:18.68 242.25
56 28 381 MM3 WASIAK TADEUSZ NASZ BIKE TEAM 17.3 01:54:35.85 239.53
57 10 318 MM2 ZAREMBA MATEUSZ 16.9 01:57:29.23 233.62
58 11 458 MM2 KOCHAŃSKI DAMIAN 16.0 02:03:44.28 221.82
59 2 305 MM1 RADZIAK PATRYK ULKS JÓZEFINA 15.6 02:06:57.75 216.20
60 29 465 MM3 PIOTROWICZ ADAM 15.2 02:10:35.57 210.19
DNF DNF 474 MM5 BIENIADA MARCIN WILDBORN E-SYSTEM - DNF DNF
DNF DNF 471 MM4 TOTA KRZYSZTOF FUCHS CORPORATION-ELEKTRAOIL - DNF DNF
DNF DNF 389 MM1 NOWICKI BARTOSZ STAJNIA ROWEROWA - DNF DNF
DNF DNF 461 MM5 ZACHWIEJA EUGENIUSZ NIEZRZESZONY - DNF DNF
DNF DNF 469 MM3 BOGUCKI GRZEGORZ IGT MTB TEAM - DNF DNF
DNF DNF 453 MM5 LEWICKI WOJCIECH - DNF DNF
DNF DNF 454 MM4 SZYMERSKI PAWEŁ PEK-MONT EKIPA MTB - DNF DNF
DYSTANS MIKRO - PANIE
MSC MSC KAT. NR KOD UCI KAT. NAZWISKO I IMIĘ KLUB ŚR. PRĘDK. CZAS PKT
1 1 999 DK ROMANOWSKA AGATA 6.1 00:00:59.08 0.00
DYSTANS MIKRO - PANOWIE
MSC MSC KAT. NR KOD UCI KAT. NAZWISKO I IMIĘ KLUB ŚR. PRĘDK. CZAS PKT
1 1 811 DM DUDZIK ADRIAN 24.0 00:00:15.2 0.00
2 2 827 DM PERKO SZYMON 20.0 00:00:18.07 0.00
3 3 829 DM BARSZNICA IGOR 13.8 00:00:26.6 0.00
4 4 118 DM STRZYŻEWSKI MATEUSZ 12.4 00:00:29.05 0.00
5 5 101 DM STRZYŻEWSKI ADAM 6.1 00:00:59.1 0.00
DYSTANS MINI - PANIE
MSC MSC KAT. NR KOD UCI KAT. NAZWISKO I IMIĘ KLUB ŚR. PRĘDK. CZAS PKT
1 1 34 LK3 TROJANOWSKA MONIKA KK LEGIA 1928 20.5 00:32:14.78 100.00
2 1 117 MK KOSTKA PATRYCJA 19.0 00:34:42.27 92.89
3 2 38 MK ORLIK KATARZYNA PIASECZNO 18.7 00:35:21.53 91.18
4 1 36 LK1 BADER-STRZAŁA ADRIANNA PRO FAMILY SPORT TEAM 17.7 00:37:22.93 86.26
5 3 120 MK NOWAKOWSKA KATARZYNA PRO FAMILY SPORT TEAM 17.7 00:37:23.41 86.22
6 2 116 LK1 NOWAKOWSKA MAJA PRO FAMILY SPORT TEAM 16.4 00:40:19.75 79.95
7 2 110 LK3 ZAŁUSKA AGNIESZKA NIEZRZESZONA 13.6 00:48:23.26 66.62
8 1 13 LK2 MIESZCZAŃSKA ALEKSNADRA 12.1 00:54:21.31 59.31
9 2 85 LK2 MIESZCZAŃSKA NATALIA 12.1 00:54:22.51 59.29
DYSTANS MINI - PANOWIE
MSC MSC KAT. NR KOD UCI KAT. NAZWISKO I IMIĘ KLUB ŚR. PRĘDK. CZAS PKT
1 1 114 MM BŁASZCZYK SŁAWOMIR 24.4 00:27:06.89 100.00
2 2 113 MM ŁUCIUK RADOSŁAW BAR JANUSZ MTB TEAM 24.1 00:27:20.52 99.15
3 1 65 LM3 WACHOWICZ ALAN STAJNIA ROWEROWA TEAM 23.8 00:27:47.33 97.54
4 1 66 LM2 TABOR FILIP WKK 23.6 00:28:00.09 96.79
5 2 68 LM2 MROCZKOWSKI MIKOŁAJ STAJNIA ROWEROWA 23.2 00:28:25.19 95.37
6 3 115 LM2 BŁASZCZYK MICHAŁ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 22.6 00:29:11.73 92.86
7 3 109 MM ŁACH FILIP 22.6 00:29:14.14 92.70
8 2 218 LM3 ORLIK FILIP PIASECZNO 22.5 00:29:22.97 92.28
9 4 48 MM LEWANDOWSKI KAMIL PIASECZNO 22.4 00:29:28.92 91.97
10 4 24 LM2 KOWALCZYK JAKUB UKS MDK TYTAN RADOM 21.7 00:30:22.98 89.24
11 1 78 LM1 BARSZNICA ADAM INTER CARS SONIC BIKE TEAM 21.6 00:30:31.06 88.80
12 3 25 LM3 KOWALCZYK BARTŁOMIEJ UKS MDK TYTAN RADOM 21.5 00:30:40.35 88.37
13 5 33 MM RĄCZKA MARCIN 21.1 00:31:17.54 86.63
14 6 70 MM BIAŁKOWSKI MARCIN 20.9 00:31:33.29 85.90
15 7 39 MM FILIPOWSKI PAWEŁ PIASECZNO 20.5 00:32:14.05 84.07
16 8 32 MM TABOR ROBERT 20.4 00:32:17.09 83.94
17 9 49 MM JANIAK MARIUSZ NIEZRZESZONY 20.0 00:33:00.74 82.12
18 5 112 LM2 MRÓZ MAKSYMILIAN HARD BIKE TĘCZA TĘCZYNEK 19.8 00:33:18.13 81.38
19 6 3 LM2 ŁAGOWSKI HUBERT INTER CARS SONIC BIKE TEAM 19.5 00:33:54.11 79.94
20 7 103 LM2 BIERNACKI JAKUB CRAZY RACING TEAM 19.5 00:33:55.31 79.90
21 2 52 LM1 JANIAK FRANCISZEK STAJNIA ROWEROWA TEAM 19.4 00:33:56.11 79.86
22 10 104 MM BIERNACKI PIOTR CRAZY RACING TEAM 19.4 00:33:59.43 79.74
23 8 100 LM2 WOŁOSEWICZ PATRYK 19.3 00:34:16.43 79.09
24 9 95 LM2 KARPETA MIŁOSZ 18.4 00:35:49.05 75.66
25 11 96 MM STRZYŻEWSKI WOJCIECH 18.4 00:35:51.63 75.59
26 3 53 LM1 CZYŻ DAWID 16.9 00:38:59.23 69.52
27 4 76 LM1 USZYŃSKI KORNEL 16.0 00:41:19.71 65.59
28 5 35 LM1 WYPYCH SZYMON PRO FAMILY SPORT TEAM 15.6 00:42:13.94 64.19
29 10 111 LM2 WOŁOSEWICZ TOMASZ 15.4 00:42:52.98 63.22
30 12 99 MM MAMAK ALEKSANDER 14.0 00:47:10.38 57.46
31 13 86 MM MIESZCZAŃSKI MARCIN 13.9 00:47:28.4 57.09
32 11 37 LM2 WYPYCH BARTŁOMIEJ PRO FAMILY SPORT TEAM 13.6 00:48:30.97 55.88
33 6 105 LM1 SZYMAŃSKI WIKTOR 13.2 00:49:50.76 54.38
34 14 106 MM SZYMAŃSKI MARCIN 13.2 00:49:52.98 54.34
35 12 119 LM2 ZYGMUNTOWICZ LEONARD 12.7 00:51:53.84 52.23
36 7 107 LM1 JASZCZAK SZYMON 9.6 01:08:30.3 39.56
37 8 108 LM1 JASZCZAK TYMON 9.6 01:08:55.73 39.32